Home / sports / इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिए

इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिए

असार १५– इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिएका छन् । हार्टले आफूले गोल हुनबाट रोक्न सक्ने अवस्था भएपनि त्यसो गर्न नसक्दा टिम हार्न बाध्य भएको स्वीकार गरेका हुन् । इंग्ल्याण्ड सोमबार राति भएको खेलमा नवप्रवेशी आइसल्याण्डसँग २–१ ले पराजित भएर युरोकपबाट बाहिरिएको थियो । आइसल्याण्डको दोस्रो गोल हार्टको हातबाट बल फुत्किएर भएको थियो । उनले भने ‘मैले आइसल्याण्डको दोस्रो गोल रोक्न सक्ने अवस्था थियो । तर त्यस्तो भएन । हातमा परेको बल पनि फुत्कियो ।’ आफ्नो स्तर अनुसारको प्रदर्शन यो युरोकपमा आफूले गर्न नसकेको उनले बताए । उनले भने ‘म गोलका लागि माफि चाहन्छु ।’

About Editor Hamrofm

Check Also

चितवनमा आज देखि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

चितवन चैत २३- चितवनमा आज (शुक्रबार) देखि १० औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ। …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *