Home / sports / इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिए

इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिए

असार १५– इंग्ल्याण्डका गोलरक्षक जोए हार्टले टिम युरोकपबाट बाहिरिनुको जिम्मेवारी लिएका छन् । हार्टले आफूले गोल हुनबाट रोक्न सक्ने अवस्था भएपनि त्यसो गर्न नसक्दा टिम हार्न बाध्य भएको स्वीकार गरेका हुन् । इंग्ल्याण्ड सोमबार राति भएको खेलमा नवप्रवेशी आइसल्याण्डसँग २–१ ले पराजित भएर युरोकपबाट बाहिरिएको थियो । आइसल्याण्डको दोस्रो गोल हार्टको हातबाट बल फुत्किएर भएको थियो । उनले भने ‘मैले आइसल्याण्डको दोस्रो गोल रोक्न सक्ने अवस्था थियो । तर त्यस्तो भएन । हातमा परेको बल पनि फुत्कियो ।’ आफ्नो स्तर अनुसारको प्रदर्शन यो युरोकपमा आफूले गर्न नसकेको उनले बताए । उनले भने ‘म गोलका लागि माफि चाहन्छु ।’

About Editor Hamrofm

Check Also

आठ पटकका ओलम्पिक च्याम्पियन धावक उसेन बोल्टले डाइमण्ड लिगमा स्वर्ण पदक जिते

चितवन ७ साउन – आठ पटकका ओलम्पिक च्याम्पियन धावक उसेन बोल्टले मोनाकोमा भएको डाइमण्ड लिगमा …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *