Home / News / Local / जुनियर प्रहरी अधिकृत शिक्षालय भरतपुरमा १३९ जना प्रहरी जवान दिक्षित

जुनियर प्रहरी अधिकृत शिक्षालय भरतपुरमा १३९ जना प्रहरी जवान दिक्षित

चितवन ५ असोज– जुनियर प्रहरी अधिकृत शिक्षालय भरतपुरमा तालिम लिईरहेका १३९ जना प्रहरी जवान दिक्षित भएका छन् । २०७४ मंसिर २७ गतेदेखि शिक्षालयमा सञ्चालित प्रहरी जवान आधारभुत तालिम दोस्रो समूहका जवानहरु दिक्षित भएका हुन् । आज (शुक्रबार) विहान शिक्षालयमा भएको दिक्षान्त समारोहमा कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि शिक्षालयका निर्देशक एवंम प्रहरी नायव महानिरीक्षक महेन्द्रकुमार पोखरेलले प्रहरी जवानहरुलाई दिक्षित गरे । कार्यक्रममा सहभागि ४९ जना महिला र ९० जना पुरुष प्रहरी जवानलाई दिक्षित गराए । दिक्षित प्रहरी जवानहरुसंग उपस्थित विशिष्ट अतिथिहरुले हात मिलाउँदै हौसला प्रदान गरेका थिए । दिक्षान्त समारोहमा बोल्दै प्रमुख अतिथि प्रहरी नायव महानिरीक्षक महेन्द्रकुमार पोखरेलले आम जनताले प्रहरीलाई विश्वास गर्ने भएकोले सोही अनुसार कार्य क्षेत्रमा खटिन निर्देशन दिए ।

About Editor Hamrofm

Check Also

प्रदेश मन्त्री जम्मरकट्टेलद्धारा जिल्ला कारागार चितवनको आकस्मिक निरीक्षण

चितवन १० असोज– प्रदेश नम्वर ३ का आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री शालिकराम जम्मरकट्टेलले जिल्ला …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *