Home / News / Local / नेपाली काँग्रेस चितवनद्धारा सरकारविरुद्ध नारायणगढमा प्रदर्शन

नेपाली काँग्रेस चितवनद्धारा सरकारविरुद्ध नारायणगढमा प्रदर्शन

चितवन १५ श्रावण–नेपाली काँग्रेस चितवनले सरकारविरुद्ध आज (मंगलबार) नारायणगढमा प्रदर्शन गरेको छ । भतरपुरको चौविसकोठीबाट सुरु भएको प्रदर्शन नारायणगढको पुलचोकमा पुगी समापन भएको थियो । नारायणगढको पुलचोकमा भएको कोणसभामा बोल्दै काँग्रेस केन्द्रीय सदस्य चन्द्र भण्डारीले सरकारले क्रियाकलापले नै काँग्रेसलाई आन्दोलन गर्न बाध्य बनाएको बताए । “छोटो समयमै सरकारको विरोध गर्न मन थिएन्, तर अधिनायकवाद शैलीमा जनतालाई मारमा पार्ने काम गरेपछि बाध्य भएर सडकमा उत्रिएका हौं”–नेता भण्डारीले भने । उनले सरकार यसरी नै चल्दै गए काँग्रेस चुप लागेर नबस्ने बताए । यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै काँग्रेस चितवनका सभापति जितनारायण श्रेष्ठले काँग्रेस सिदियो भन्ने नेकपाका अध्यक्ष प्रचण्डलाई चितवनको प्रदर्शन हेर्न चेतावनी दिए । उनले भने–“जसको बुई चढेर पार्टी सकिनबाट जोगाएको छ, उसैलाई अब पार्टी सकियो भन्ने ?”सभामा प्रदेश साँसद गीता वाग्ले, काँग्रेस जिल्ला सचिव उत्तम जोशीलगायतको सहभागिता रहेको थियो । ¥यालीमा हजारौंको संख्यामा काँग्रेस कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको थियो । नेपाली काँग्रेसले आज ७७ वटै जिल्लामा एकसाथ सरकारविरुद्ध प्रदर्शन गरेको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

भरतपुर वडा नम्बर ८ मा नि:शुल्क सिपमुलक तालिम शुरु

चितवन १० चैत्र – भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ८ र स्कुल अफ हेल्थ साईन्स भरतपुरको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *