Home / News / Local / विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा चित्रकला प्रतियोगिता

विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा चित्रकला प्रतियोगिता

चितवन, जेठ २२- भरतपुर ११ चितवनमा रहेको नारायणी पब्लिक स्कुलको इको क्लबले विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा अन्तर बिद्यालय चित्रकला प्रतिगिताको आयोजना गरेको छ ।

शिक्षक नायक सन्तोष रिमालको संयोजनमा आयोजित सो कार्यक्रममा १२ बिद्यालयका २४ जना विद्यार्थीहरुले भाग लिएका थिए । नेपाल मैत्री समाजका अध्यक्ष बीरेन्द्र पौडेल र सोही समाजकै कार्यक्रम संयोजक यमनाथ अर्याल निर्णायक रहनु सो प्रतियोगितामा बालकुमारी इङ्लिस स्कुलका प्रियान्सु गुप्ता प्रथम, अर्किड स्कुलका आकास सुनार द्वितीय र अरोमा इङ्लिस स्कुलकि मन्जिला अधिकारी तृतीय भएका थिए ।

कार्यक्रममा नारायणी पब्लिक स्कुलका प्राचार्य वेदराज न्यौपाने, +२ बिज्ञान संयोजक जनकराज घिमिरे, निर्णायक बीरेन्द्र पौडेलले मन्तव्य ब्यक्त गर्नु भएको थियो । शिक्षक नवीन बगालेले सहजीकरण गर्नु भएको सो कार्यक्रममा बिजेता बिद्यार्थीहरुलाई ट्रफी मेडल र प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो ।

 

 

About Editor Hamrofm

Check Also

चितवनमा नौ महिनामा एक सय ९५ सवारी दुर्घटना, ९७ जनाको मृत्यु

चितवन, वैशाख १– चितवनमा पछिल्लो नौ महिनामा एक सय ९५ वटा सवारी दुर्घटनाहरु भएका छन् । …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *