Home / News / Local / २०७५को अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

२०७५को अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

चितवन,बैशाख १- पर्बत लिमिठाना चितवन सम्पर्क मन्चले नयाँ वर्ष २०७५को अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान तथा ७० वर्ष उमेर पुगेका जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान कार्यक्रम आज सम्पन्न गरेको छ । सो कार्यक्रम होटेल मानसरोवर गैडाकोटमा सम्पन्न भएकोे हो । उक्त अबसरमा १४ जना जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान गरीयको थीयो । कार्यक्रममा जगदिश पन्तले यदि जेष्ठ नागरिकहरुलाई छोराछोरीले नपालेको खण्डमा आफूहरुले रेखदेख गर्ने प्रतिबद्धता समेत जाहेर गर्नु भएको थियो । यसअघि पनि यस मन्चले दुख र पिडामा परेका व्यक्तिहरुलाई सहयोग गर्दै आइरहेको छ । पर्बत लिमिठाना चितवन सम्पर्क मन्चका अध्यक्ष जगदिश पन्तको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

About Editor Hamrofm

Check Also

क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकार थप छलफलमा

चितवन २९ कार्तिक– क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकारले यसबारे थप …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *