Home / News / Local / चितवनमा ठगेर झापा पुगेका दुई जना प्रहरी नियन्त्रणमा

चितवनमा ठगेर झापा पुगेका दुई जना प्रहरी नियन्त्रणमा

चितवन,चैत ३०- इलाका प्रहरी कार्यालय, बिर्तामोडले ठगी मुद्दाका दुई जना फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा पाँचथरको साविक रानीगाउँ–५ घर भइ हाल बिर्तामोड–५ बस्दै आएका ४५ वर्षीय प्रकाश भनिने दानबहादुर नेपाल र उनकी श्रीमति ३० वर्षीय ममता नेपाल छन् । उनीहरुले विभिन्न बहानामा विभिन्न व्यक्तिहरुबाट नगद तथा सुनचाँदीका गरगहना ठगी गरेर भागेको प्रहरीको भनाइ छ ।जिल्ला प्रशासन कार्यालय, चितवनमार्फत गएको पत्र अनुसार उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएर जिल्ला प्रहरी कार्यालय, झापामार्फत चितवनमा उपस्थित गराइएको बिर्तामोडका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डिएसपी) कृष्ण कोइरालाले बताए ।

About Editor Hamrofm

Check Also

आगलागीमा नेताकै नेतृत्वको ‘दारु पार्टी’ मुख्य कारण, छानविन गर्दै प्रहरी

कालिकोट : कालिकोटको खाडामा गत साता रक्सी पार्टीका कारण आगलागी भएको हुनसक्ने बुझिएको छ । रक्सी …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *