Home / Entertainment / चितवनमा आज देखि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

चितवनमा आज देखि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

चितवन चैत २३- चितवनमा आज (शुक्रबार) देखि १० औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ। निर्वाचन क्षेत्र १ अन्तर्गत खैरहनी माविमा प्रतियोगिताको उद्घाटन गरिएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिले आयोजना गरेको प्रतियोगिता क्षेत्र नम्बर २ मा चैत २७, २८ र २९ गते तथा क्षेत्र नम्बर ३ मा वैशाख २, ३ र ४ गते खेल हुनेछन् । क्षेत्र नम्बर २ को खेल भरतपुरको गेष्टहाउस चौर र क्षेत्र नम्बर ३ को खेल शारदानगर स्कुलमा हुने जिल्ला खेलकुद विकास समिति चितवनका अध्यक्ष गंगालाल लामाले जानकारी दिए । तीनवटै क्षेत्रबाट पहिलो, दोस्रो र तेस्रो हुने खेेलाडीबीच वैशाख ७, ८ र ९ गते खेल हुने अध्यक्ष लामाले बताए । चितवन जिल्लाले यसअघि भएको मध्यमाञ्चल स्तरीय खेलमा ८ र ९ औं संस्करणमा विजेताको शिल्ड उचालेको थियो । प्रतियोगिता सञ्चालन गर्न १३ लाख ५० हजार खर्च लाग्ने अनुमान छ । विभिन्न ६ विधामा खेलकुद प्रतियोगिता चल्नेछ । भलिवल, कबड्डी र एथेलेटिक्स प्रतियोगिता ३ वटै क्षेत्रमा चल्नेछ भने, तेक्वान्दो, कराते र उसुका प्रतियोगिताबाट जिल्लाबाट हुने आयोजकले जनाएको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

नौ दिने नेतृत्व विकास तथा उद्घोषण तालिम सम्पन्न।

श्रावण ६ चितवन श्री गणेशमन्दिर टोल बिकास संस्था भरतपुर ५ नारायणपुरको आयोजना तथा हाम्रो एफ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *