Home / News / Local / चितवनको नारायणी पेपर उद्योगमा आगलागी

चितवनको नारायणी पेपर उद्योगमा आगलागी

चितवन , चैत २१- चितवनको एक कागज उद्योगमा आगलागी भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका ४ लंकुमा रहेको नारायणी नेपाल पेपर प्रोडक्ट प्रा ली मा आज बिहानै आगलागी भएको हो । उद्योगको कम्पाउण्डमा रहेको कच्चापदार्थमा आगलागी भएको प्रहरीले जनाएको छ । आगलागीबाट करिब १९ लाखको क्षेती भएको प्रारम्भीक अनुमान गरिएको छ । आगलागीको कारण भने खुल्न सकेको छैन । बिहान करिब ३ं.२५ तिर लागेको आगो भरतपुर महानगरपालिकाको दमकल , नेपाल प्रहरी , स्थिानियको सहयोगमा नियन्त्रणमा आएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका निमित्त प्रमुख प्रहरी नायव उपरिक्षक वासुदेव खतिवडाले जानकारी दिए ।

About Editor Hamrofm

Check Also

नौ दिने नेतृत्व विकास तथा उद्घोषण तालिम सम्पन्न।

श्रावण ६ चितवन श्री गणेशमन्दिर टोल बिकास संस्था भरतपुर ५ नारायणपुरको आयोजना तथा हाम्रो एफ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *