Home / News / Local / कैलाश कप फुटबल प्रतियोगितामा आज तीन खेल सम्पन्न

कैलाश कप फुटबल प्रतियोगितामा आज तीन खेल सम्पन्न

चितवन,चैत १७- कैलाश युथ क्लब भरतपुर ११ कैलाशटोलको आयोजनामा कैलाश कप जिल्ला स्तरिय नकआउट फुटबल प्रतियोगितामा आज तीन खेल सम्पन्न भएको छ । आज सम्पन्न पहिलो खेलमा यात्रा ग्रुप भरतपुर बिजयी भयो । यात्रा ग्रुपले हरी स्मृति क्लबलाई १ का बिरुद्ध ३ गोलले पराजित गरेको हो । यात्रा ग्रुपका लागि सुबाश घरती, खुम गुरुङ र बिबेक राइले समान १–१ गोल गरे भने हरी स्मृतिका लागि आईत सिंह तामाङले १ गोल गरे । खेलको म्यान अफ दि म्याच यात्रा ग्रुपका सुबास घरती घोषित भए । यस अघी यात्रा ग्रुप र हरी स्मृति बिचको खेल हिजो हुने भनिए पनि खराब मौसमको कारण आज खेलाईएको आयोजकले जानकारी दिएको छ । यस्तै आजै सम्पन्न दोस्रो खेलमा युनिक फुटबल क्लब बिजयी भएको छ । युनिकले हातेमालो क्लबलाई १–० ले पराजित गरेको छ । युनिकका लागि १ मात्र गोल हाक्कु श्रेष्ठले गरे । खेलको म्यान अफ दि म्याच युनिकका सनी श्रेष्ठ घोषित भए । आजै सम्पन्न तेस्रो तथा अन्तिम खेलमा जुनियर प्रहरी अधिक्रित बिजयी भएको छ । टाई ब्रेकरमा चितवन भेट्रान्स जिनियरलाई ५–४ ले हराउदै जुनियर प्रहरीले बिजयी सुरुवात गरेको हो । निर्धा्रित समयमा दुबइ तर्फबाट कुनै गोल हुन नसकेपछी खेलको निर्णय टाई ब्रेकरबाट लिईएको हो । खेलको म्यान अफ दि म्याच जुनियर प्रहरी अधिक्रित का हरी शंकर तामाङ घोशित भए । प्रतियोगिता अन्तर्गत भोली २ खेल हुनेछ । भोली हुने पहिलो खेलमा एभरेष्ट फुटबल क्लब र शक्तिखोर फुटबल क्लब भिड्नेछन भने दोस्रो खेलमा रामपुर र नारायणी फुटबल क्लब भिड्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

युभेन्टसविरुद्ध रोनाल्डोको उत्कृष्ट गोल, जसले दिलायो अवार्ड

एजेन्सी  : पोर्चुगिज फुटबल स्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो ग्लोब सोकर अवार्डको २०१८ का उत्कृष्ट खेलाडी र उत्कृष्ट …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *