Home / News / Local / भरतपुर क्यान्सर अस्पतालका कानुन अधिकृतलाई आक्रमणको प्रयास

भरतपुर क्यान्सर अस्पतालका कानुन अधिकृतलाई आक्रमणको प्रयास

चितवन,चैत ३ – भरतपुरस्थित वीपी कोइराला मेमोरियल क्यान्सर अस्पतालका कानुन अधिकृत गोकर्ण सापकोटा माथि आक्रमणको प्रयास भएको छ । शनिबार बिहान नौ बजेतिर भरतपुर माछामुच्छ्रे चोकमा मोटरसाइकल चढेर आएका व्यक्तिका दुई व्यक्तिहरुले सापकोटालाई रोकेर अक्रमण गर्न खोज्यका हुन । अपरिचित व्यक्तिले आक्रमर्ण गर्न खोज्दा भागेर सापकोटा जोगिएका थिए । घट्ना स्थल वरपर नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव) नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको पर्चा पनि भेटिएको स्थानीयले बताएका छन् । घटनाको कसले र किन गरेका भन्ने कारण नखुलेका जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) दीपक थापाले बताए ।

About Editor Hamrofm

Check Also

क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकार थप छलफलमा

चितवन २९ कार्तिक– क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकारले यसबारे थप …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *