Home / News / Local / मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एकजनाको मृत्यु

मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एकजनाको मृत्यु

चितवन , फागुन २७-पूर्वीचितवनको गवैमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एकजनाको मृत्यु भएको छ । खैरहनी नगरपालिका १३ गवैमा ना ४६ प ५१०८ नम्बरको मोटरसाइकल अनियन्त्रित भएर पल्टिदा रत्ननगर नगरपालिका ९ निवासी १७ बर्षका आशिष महत्तोको मृत्यु भएको हो । गएराती मोटरसाइकल पल्टिदा मोटरसाइकलको पछाडी सवार महत्तो गम्भिर घाइते भएका थिए । उनको उपचारको क्रममा आज बिहान पुरानो मेडिकल कलेज (कजेज अफ मेडिकल साइन्सेस) मा मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय खैरहनीका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक कैलाश सिंह बिष्टले जानकारी दिए । दुर्घटनामा परी घाइते भएका मोटरसाइकल चालक खैरहनी ५ फसेराका क्रिपेश चौधरीको उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

विसहजारी सामाजिक उद्यमी महिला सहकारी संस्था लि काे नवाैं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

आशा खरेल/हाम्रो एफ.एम/ चितवन, पुस २०-विसहजारी सामाजिक उद्यमी महिला सहकारी संस्था लि भरतपुर ८ काे …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *