Home / News / Local / टि ट्वान्टी महिला क्रिकेटको उपाधी मिलनलाई

टि ट्वान्टी महिला क्रिकेटको उपाधी मिलनलाई

चितवन, फागुन २६ – झापाको मिलन क्रिकेट एकेडेमीले पूर्वी चितवनको रत्ननगरमा सम्पन्न टि ट्वान्टी महिला क्रिकेट लिगको उपाधी जितेको छ । शनिवार भएको फाईनल खेलमा शशस्त्र प्रहरी वल (एपिएफ) लाई २३ रनले पराजीत गर्दै मिलन क्रिकेट एकेडेमीले उपाधी आफ्नो पक्षमा पारेको हो । उपाधी जितेको मिलनले ट्रफीसहित नगद ५० हजार रुपैया पुरस्कार प्राप्त गर्यो भने उपविजेता एपिएफले ट्रफीमा मात्रै चित्त वुझाउनु पर्यो । नेपाल माध्यमिक विद्यालयको मैदानमा टस हारेर व्याटिङको निम्तो पाएको मिलन एकेडेमीले निर्धारीत २० ओभरको खेलमा मात्र ३ विकेटको क्षतीमा १ सय ३२ रन वनाएको थियो । कप्तान रुविना क्षेत्रीले ५४ वल खेल्दै ४ छक्का र ६ चौकाको मद्यतमा ६७ रन वनाएर नट आउट रहिन् । जवाफी व्याटिङमा उत्रिएको एपिएफले पुरै ओभर खेल्दै ६ विकेटको नोक्सानीमा १ सय ९ रन मात्र जोड्न सक्यो । मिलनका लागि संगीता राई र शान्ति चौधरीले समान २,२ विकेट लिए । लिगमा मिलन एकेडेमीकी कप्तान रुविना क्षेत्री वुमन्स अफ दि सिरिजबाट पुरस्कृत भईन् ।

क्षेत्री नेपाली राष्ट्रिय महिला क्रिकेट टोलीकी कप्तान समेत हुन् । त्यस्तै एपिएफकी कप्तान सीता राना मगर उत्कृष्ट व्याट्सवुमन्स,उत्कृष्ठ वलरमा मिलनकी शान्ती चौधरी,उत्कृष्ट फिल्डरमा मिलनकै अप्सरी वेगम र उत्कृष्ठ किपरमा मिलनकै काजल श्रेष्ठ घोषित भईन् । समापन कार्यक्रममा रत्ननगर नगरपालिकाकी उपमेयर विमला दुवाडी,इलाका प्रहरी कार्यालय टाँडीका प्रमुख प्रहरी नायव उपरिक्षक वासुदेव खतिवडा र आयोजक राईजिङ क्रिकेट फर वुमन्स क्लवकी अध्यक्ष आरती विडारीले विजयी टिम र उत्कृष्ठ खेलाडीहरुलाई पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।

About Editor Hamrofm

Check Also

युभेन्टसविरुद्ध रोनाल्डोको उत्कृष्ट गोल, जसले दिलायो अवार्ड

एजेन्सी  : पोर्चुगिज फुटबल स्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो ग्लोब सोकर अवार्डको २०१८ का उत्कृष्ट खेलाडी र उत्कृष्ट …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *