Home / News / Local / शहीद तथा बेपत्ता परिवारलाई माओवादी केन्द्रको सम्मान

शहीद तथा बेपत्ता परिवारलाई माओवादी केन्द्रको सम्मान

चितवन, फागुन २१– नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) चितवनले शहीद तथा बेपता परिवारलाई सम्मान गरेको छ । २३ औं जनयुद्ध दिवसको अवसरमामा आज (सोमबार) चितवन भित्र बसोबास गरेका जनयुद्धको क्रममा राज्यबाट बेपत्ता पारिएका ३० र जनयुद्धको क्रममा निधन भएका १२१ जना परिवारलाई माओवादी केन्द्रले सम्मान गरेको हो । कार्यक्रममा प्रदेश सांसद धनश्याम दाहाल, रामलाल महत्तो, कञ्चन खनालसहित केन्द्रीय नेताहरुको सहभागिता रहेको थियो । माओवादी केन्द्र चितवनले फागुन १४ गतेदेखी सप्ताहव्यापी रुपमा विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो । आज फागुन २१ गते शहीदहरुलाई सम्मान गर्दै सप्ताहव्यापी कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको हो । जनयुद्धको क्रममा राज्यबाट आफनो बुवा बेपत्ता पारिएको बताउदै निशा न्यौपानेले पार्टीले शहीदहरु सम्मान गरेको भएपनि सरकारले सम्मान नगरेको बताउनु भयो । पार्टी कार्यालय भरतपुरमा माओवादी केन्द्र चितवन जिल्ला ईन्चार्ज ईश्वरी भट्टराई प्रमुख आतिथ्यता र युद्धको बेलामा दुई भाई घुमाउनु भएका शहीद परिवार सदस्य अञ्जन कुमार तिमल्सिनाको सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

About Editor Hamrofm

Check Also

क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकार थप छलफलमा

चितवन २९ कार्तिक– क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकारले यसबारे थप …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *