Home / Entertainment / गायक राजु श्रेष्ठको स्वरमा “नक्कली नानीले” लोक कोसेली सार्वजनिक (भिडीयो शहित)

गायक राजु श्रेष्ठको स्वरमा “नक्कली नानीले” लोक कोसेली सार्वजनिक (भिडीयो शहित)

चितवन, फागुन १३- सार्थक डिजीटल को प्रस्तुतीमा अस्मी थापाको नक्कली नानीले लोक कोसेली सार्वजनिक भएको छ । गितमा स्वर राजु श्रेष्ठ, हिम कुमार थापा र अस्मी थापाको रहेको छ भने लय/शब्द हिम कुमार थापाको रहेको छ। सार्थक डिजीटलले बजारमा ल्याएको उक्त गीतमा सोही गीतकी गायीका अस्मी थापा,सन्जीब र सन्दिप को अभीनय रहेको छ साथै भिडीयो निर्देशन सुरेन श्रीजना,कोरियोग्राफ रबी डि बिट्स साथै भिडीयो छायाङकन हरिस महराले गर्नु भएको छ । गीतको बिषयमा बन्दिपुर टाईम्स सग कुरा गर्दै गायक राजु श्रेष्ठले गीत निकै उत्कृष्ट बनेको छ आसा निकै बोकेको छु यो गीतबाट, मेरो अनुभबमा अहिले सम्मकै फरक प्रस्तुती हो आगामी दिनमा अन्य लोक कोसेलीको साथमा छिट्टैनै उपस्थित हुनेछु ।

About Editor Hamrofm

Check Also

क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकार थप छलफलमा

चितवन २९ कार्तिक– क्याबिनेटको निर्णय तत्काल सार्वजनिक नगर्ने नीतिप्रति सर्वत्र आलोचना भएपछि सरकारले यसबारे थप …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *