Home / Entertainment / ‘पञ्चेबाजा’ टोली चितवनमा, नायिका जश्मीनले खुलाईन् प्रेमको कारण (भिडियोसहित)

‘पञ्चेबाजा’ टोली चितवनमा, नायिका जश्मीनले खुलाईन् प्रेमको कारण (भिडियोसहित)

चितवन, फागुन ९– नेपाली चलचिल ‘पञ्चेबाज’ को टोली प्रचार–प्रसार गर्दै चितवन आएको छ । यही फागुन ११ देखि देशभर प्रदर्शनमा आउन लागेको चलचित्र युनिट प्रचार–प्रसारका लागि मोफल छिरेको हो । भरतपुरमा आज गरिएको पत्रकार भेटघाटमा बोल्दै फिल्म युनिटले चलचित्रको बारेमा प्रकाश पारेका थिए । चलचित्रका निर्देशक घनश्याम लामिछानेले ‘पञ्चेबाजा’ प्रेमकथालाई नेपाली मौलिक शैलीमा उठान गरेर निर्माण गरिएको बताउनु भयो । चलचित्रमा नायक सौगात मल्ल र कर्माको प्रेमयुद्धलाई शिलशिलावद्ध तरिकाले प्रस्तुत गरिरहँदा बुद्धि तमाङको कमेडीले चलचित्रमा मनोरञ्जनको प्याकेज बनेको उहाँले बताउनुभयो । नायिका जश्मिन श्रेष्ठले चलचित्र उत्कृष्ट भनेको भन्दै चलिचित्रबाट आफनो करियर अगाडि बढाउन सहज हुने बताउनुभयो । उहाँले चलचित्रमा आफ्नो भुमिकाको बारेमा प्रस्ट पार्नुभयो ।

पञ्चेबाजामा चर्चित कलाकारहरु सौगात मल्ल, कर्मा, जश्मिन श्रेष्ठ, श्रृजना सुब्बा, बुद्धि तमाङ “हैट“ लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । झण्डै एक करोड ५० लाखको लागानीमा निर्माण गरिएको चलचित्र ‘पञ्चेबाजा’लाई राजेश शाहीले निर्माण गरेका हुन् । शाहीले चलचित्र एक वर्ष लागेर स्कृप्टको एक/एक लाईन केलाएर उत्कृष्ट चलचित्र बनाउन सफल भएको बताउनु भयो । ‘पञ्चेबाजा’ चलचित्रका वितरक केदारप्रसाद पराजुलीले ‘पञ्चेबाजा’ ‘ए’ ग्रेटको चलचित्र बनेको भन्दै देश बाहिरबाट पनि चलचित्र प्रदर्शनको माग आएको बताउनु भयो ।

About Editor Hamrofm

Check Also

महिला हिंसा घरबाटै सुरु – चितवन प्रहरी प्रमुख राठौर

चितवन २३ फागुन – जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रमुख शुशील सिंह राठौरले महिला हिंसा घरबाटै …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *