Home / News / Local / शान्तिचोकमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि वडा अध्यक्षको मृत्यु

शान्तिचोकमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि वडा अध्यक्षको मृत्यु

चितवन ७ फागुन– पूर्वी चितवनको रत्ननगर नगरपालिका ३ शान्तिचोकमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि खैरहनी नगरपालिका ५ का वडा अध्यक्ष विश्व विजय वस्नेतको मृत्यु भएको छ । आइतवार साँझ भएको दुर्घटनामा बडा नम्वर ४ का वडा अध्यक्ष नरेन्द्र अधिकारी र चालक राजकुमार अधिकारी गम्भिर घाइते भएका छन् । ना ३ च ८९४० नम्वरको वोलेरोले बडाध्यक्ष सवार बा २ झ १३४४ नम्वरको सरकारी गाडीलाई ठक्कर दिँदा सो दुर्घटना भएको छ । बोलेरोको ठक्करवाट वडाध्यक्षको घटना स्थलमानै मृत्यु भएको चितवन प्रहरीले जानकारी दिएको छ । अर्का वडा अध्यक्षको पनि अवस्था गम्भिर रहेको छ । उनिहरुको चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भैरहेको छ । दुर्घटनामा एक साइकलयात्री समेत घाइते भएका छन् । खैरहनी नगरपालिका १ बस्ने राम वहादुर घाइते भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । वोलेरोले बा ४ ख १७४८ नम्वरको टिप्परलाई ओभरटेक गर्ने क्रममा सो दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

महिला हिंसा घरबाटै सुरु – चितवन प्रहरी प्रमुख राठौर

चितवन २३ फागुन – जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रमुख शुशील सिंह राठौरले महिला हिंसा घरबाटै …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *