Home / News / National / सुर्खेतबाट दैलेख जादै माइक्रो दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु

सुर्खेतबाट दैलेख जादै माइक्रो दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु

चितवन २५ कार्तिक– सुर्खेतबाट दैलेख जादै माइक्रो दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु भएको छ । बा ४ ख ५०१० नम्बरको माइक्रो दैलेखको सियाकोटमा दुर्घटना भएको हो । मृत्यु हुनेमा दुइजनाको सनाखत हुन सकेको छैन भने एकजना सुर्खेतका पारस तिवारीको मात्र सनाखत भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखले जनाएको छ । र्दुर्घटनामा  अन्य ८ जना घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखका डिएसपी सरोज पौडेलले जानकारी दिनुभयो । घाइतेहरुलाई उपचारका लागि सुर्खेत पु¥याइएको र घाइते मध्ये केही अवस्था गम्भिर रहेको प्रहरीले जनाएको छ । गाडी तीव्र गतीका कारण दुर्घटनामा परेको बताइएको छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

२०७५को अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

चितवन,बैशाख १- पर्बत लिमिठाना चितवन सम्पर्क मन्चले नयाँ वर्ष २०७५को अवसरमा शुभकामना आदानप्रदान तथा ७० …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *