Home / News / ब्याडमिन्टन एसिया जुनियर च्याम्पियनसिपका लागि ६ नेपाली खेलाडी छनोट

ब्याडमिन्टन एसिया जुनियर च्याम्पियनसिपका लागि ६ नेपाली खेलाडी छनोट

चितवन ६ असार – ब्याडमिन्टन एसिया जुनियर च्याम्पियनसिपका लागि ६ नेपाली खेलाडी छनोट गरिएको छ । नेपाल ब्याडमिन्टन संघले प्रतियोगिताका लागि प्रफुल्ल महर्जन, जीवन आचार्य, प्रवीण लिम्बु र महिलातर्फ रसिला महर्जन, जेसिका गुरुङ र सुनैना मुखियालाई छानेको बताएको छ । प्रतियोगितामा नेपाली खेलाडीले यु १९ उमेरसमूहमा प्रतिस्पर्धा गर्ने संघले बताएको छ । प्रतियोगिताका लागि तीन दिनसम्म राउन्ड रोबिन लिगका आधारमा खेल खेलाइएको थियो । आइतबार सकिएको छनोटमा पुरुषमा ९ र महिलामा ६ खेलाडीले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । छनोट खेलमा शीर्ष तीन स्थान हासिल गरेका खेलाडीलाई प्रतियोगिताका लागि छानिएको हो । ब्याडमिन्टन एसिया जुनियर च्याम्पियनसिप जुलाई २२ देखि ३० सम्म इन्डोनेसिया हुँदै छ ।

About Editor Hamrofm

Check Also

चितवनमा डेंगु रोगको जोखिम क्षेत्रमा लामखुट्टेको बासस्थान खोजेर लार्भा नष्ट गर्ने

चितवन १३ असार– चितवनस्थित डेंगु रोगको जोखिम क्षेत्रमा लामखुट्टेको बासस्थान खोजेर लार्भा नष्ट गर्न थालिएको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *