Home / News / बुटवलमा जारी १९ औं तिलोतमा गोल्डकप प्रतियोगिता अन्तर्गत आजबाट सेमिफाइनलका खेल सुरु

बुटवलमा जारी १९ औं तिलोतमा गोल्डकप प्रतियोगिता अन्तर्गत आजबाट सेमिफाइनलका खेल सुरु

भरतपुर,फागुन १८–बुटवलमा जारी १९ औं तिलोतमा गोल्डकप प्रतियोगिता अन्तर्गत आजबाट सेमिफाइनलका खेल सुरुहुने भएका छन । सेमिफाइनल चरणको पहिलो खेलमा आज संकटा क्लब र हिमालयन शेर्पा क्लबले प्रतिस्पर्धा गर्ने भएका छन ।  यसैबिच हिजो भएको खेलमा त्रिभुवन आर्मी क्लब सेमिफाइनलमा पगेको छ । नेपाल पुलिस क्लबलाई ३–१ को गोल अन्तरले पराजित गर्दै आर्मी सेमिफानलमा पुगेको हो । आर्मीले सेमिफाइनलमा घरेलु टोली रुपन्देही –११ सँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ। रुपन्देही फुटबल संघको आयोजनामा भएको प्रतियोगिताको विजेताले पाँच लाख ५५ हजार र उपविजेताले तीन लाख ३३ हजार नगद पुरस्कार पाउनेछन ।

About Editor Hamrofm

Check Also

भरतपुर महानगरपालिका भित्र ६६.९ प्रतिशत मानिसको पहुँचमा शुद्ध खानेपानी

चितवन ५ असोज– भरतपुर महानगरपालिका भित्र ६६.९ प्रतिशत मानिसको पहुँचमा शुद्ध खानेपानी पुगेको छ । …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *