Home / News / Local / कालिका एफ.एम.लाई हराउँदै हाम्रो एफ.एम. अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको सेमि फाइनलमा प्रवेश

कालिका एफ.एम.लाई हराउँदै हाम्रो एफ.एम. अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको सेमि फाइनलमा प्रवेश

श्रावण २९– लक्की मिडिया हाउसको आयोजनामा भएको अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको आज शनिवार भएको खेलमा विजयी हुदै हाम्रो एफ.एम.सेमि फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । कालिका एफ.एम.लाई १ का बिरुद्ध ३ गोलले पराजित गर्दै हाम्रो एफ.एम. सेमि फाइनलमा प्रवेश गरेको हो । कालिका एफ.एम.ले गोल गरेर सुरु गरेको पहिलो हाफमा २–१ ले अघि रहेको हाम्रो एफ.एम.ले दोस्रो हाफमा थप एक गोल गरेको हो । हाम्रो एफ.एम.का तर्फबाट किशोर चन्द्र सापकोटाले २ र सुसिल पन्त क्षेत्रीले १ गोल गरेका थिए । अव फाईनल प्रवेशका लागि हाम्रो एफ.एम.ले नारायणी अनलाईन संग भिड्ने भएको छ । नारायणी अनलाईनले आजै भएको खेलमा साप्ताहिक सञ्जाललाई ३–० ले हराउँदै सोमिफाईनलमा प्रबेश गरेको हो ।

About Editor Hamrofm

Check Also

चितवनमा डेंगु रोगको जोखिम क्षेत्रमा लामखुट्टेको बासस्थान खोजेर लार्भा नष्ट गर्ने

चितवन १३ असार– चितवनस्थित डेंगु रोगको जोखिम क्षेत्रमा लामखुट्टेको बासस्थान खोजेर लार्भा नष्ट गर्न थालिएको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *