Home / News / Local / कालिका एफ.एम.लाई हराउँदै हाम्रो एफ.एम. अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको सेमि फाइनलमा प्रवेश

कालिका एफ.एम.लाई हराउँदै हाम्रो एफ.एम. अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको सेमि फाइनलमा प्रवेश

श्रावण २९– लक्की मिडिया हाउसको आयोजनामा भएको अन्तर मिडिया फुटसल प्रतियोगिताको आज शनिवार भएको खेलमा विजयी हुदै हाम्रो एफ.एम.सेमि फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । कालिका एफ.एम.लाई १ का बिरुद्ध ३ गोलले पराजित गर्दै हाम्रो एफ.एम. सेमि फाइनलमा प्रवेश गरेको हो । कालिका एफ.एम.ले गोल गरेर सुरु गरेको पहिलो हाफमा २–१ ले अघि रहेको हाम्रो एफ.एम.ले दोस्रो हाफमा थप एक गोल गरेको हो । हाम्रो एफ.एम.का तर्फबाट किशोर चन्द्र सापकोटाले २ र सुसिल पन्त क्षेत्रीले १ गोल गरेका थिए । अव फाईनल प्रवेशका लागि हाम्रो एफ.एम.ले नारायणी अनलाईन संग भिड्ने भएको छ । नारायणी अनलाईनले आजै भएको खेलमा साप्ताहिक सञ्जाललाई ३–० ले हराउँदै सोमिफाईनलमा प्रबेश गरेको हो ।

About Editor Hamrofm

Check Also

मृत्यु दण्डको सजाय सुनाय पछी जलेश्वरका निम्ती चितवनमा जलेश्वर बचाउ अभियान सुरु

आशा खरेल/हाम्रो एफ.एम/ चितवन, पुस २०-सामाजीक स्वयंसेवक नेपाल मिसन चितवनको आयोजनामा जलेश्वर बचाउ अभियान सुरु भएको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *